Hakkımızda

Armoni Medikal 2000 yılından bu yana Türkiye’de sağlık sektöründe en başarılı şirketlerinden bir tanesidir .. Biz  saglık sektöründe  önde gelen 12 uluslararası  şirketleri ile distribütörlüğünü  yapmaktayız.

Armoni Medikal olarak  kendi markamız  “Viaxi Serisi” uluslararası pazara sunmamaya karar verdik ve 2014 yılında
Viaxi yi  dünya markası yapmak için distribütörler arayışımız devam etmektedir.

Öncelikli hedefimiz kişisel bakım ve sağlık ürünlerinde Avrupa ve ABD’de kendini ispatlamış, marka olmuş, kalite ve memnuniyet açısından üst kategorilerde yer alan markaların Türkiye pazarına taşınması oldu.

Ürün konseptimizi oluşturan ürünlerin toplumumuzda ne kadar hassas olduğunu biliyor ve bu hassasiyete önem vererek var gücümüzle çalışıyoruz. İşimize gösterdiğimiz saygı ve sektörümüze kattığımız artı değer, piyasa tarafından ödüllendiriliyor.Sektöründe en iyi olma hedefimiz doğrultusunda yatırım yapmaya, ilerlemeye ve büyümeye devam ediyoruz.

İnovasyonu seviyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektöre yeni fikirler ve yeni ürünlerle nefes aldırmak istiyoruz. Bu nedenle piyasada zaten var olan ürünler yerine Avrupa ve ABD’de kendini ispatlamış yada yeni piyasaya çıkan, Türkiye piyasasında bulunmayan ürün ve markalarla çalışmayı tercih ediyoruz.

Ar-ge ekibimiz aralıksız olarak yurtdışında düzenlenen sektör fuarlarına katılarak yenilikleri takip ediyor yeni ürünler ve markalar araştırıyor.

İSO 9001-2000 kalite sistemleri sertifikasına sahip olan şirketimiz. TOBB Global Standartlar Merkezi GSİ’ye üye, UBB ve İEGM’ ne kayıtlıdır.

 

Ürünlerimizi magaza.af.com.tr'den almak için tıklayın.
Ürünlerimizi ebay'den almak için tıklayın.
Ürünlerimizi amazon'dan almak için tıklayın.
Viaxi toptan satış sitesi. Burada son kullanıcılara satış yapılmamaktadır.